İstanbul yüzme havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Menü

Burhan Felek Yüzme Havuzu

9.541 Kez Görüntülendi

Burhan Felek Spor Kompleksi içinde bulunan her iki yüzme havuzu da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ‘ne aittir. Cadde tarafında bulunan yarı olimpik yüzme havuzu İl Müdürlüğü tarafından tarama amaçlı kullanılmaktadır. Alt tarafta kalan diğer büyük havuz ise özel kulüplerin kullanımına tahsis edilmiş olan tam olimpik yüzme havuzudur. Bu havuzun tam adı Galatasaray Ergun Gürsoy Olimpik Yüzme Havuzu olarak değişmiştir.


GS olimpik yüzme havuzu sanılanın aksine sadece GS spor kulübüne ait olmayıp başka spor kulüpleri tarafından da kullanılmaktadır. Dünya ve Olimpiyat Şampiyonaları’nda da kullanılabilecek tesisten günde 650 ile 900 kişi yararlanabilmektedir. Havuz sıcaklığının 28-30 C°, çırpınma havuzu sıcaklığının ise 31-32 C° olması sayesinde; kışın da sağlıklı şartlarda yüzülebilmesine olanak sağlamaktadır.

Burhan Felek Yüzme Havuzu İletişim Bilgileri:

Adres: Nuh Kuyusu Caddesi Üsküdar / İstanbul
Telefon: 0216 651 49 96

Burhan Felek Yüzme Havuzu 1

Burhan Felek Yüzme Havuzu 3

Burhan Felek Yüzme Havuzu 2

 

Etiketler: burhan felek yüzme havuzu fiyatları, burhan felek yüzme havuzu ücretleri, burhan felek yüzme havuzu tel, burhan felek yüzme havuzu, burhan felek kapalı yüzme havuzu, İstanbul kapalı yüzme havuzları, İstanbul yüzme, İstanbul yüzme kursu, GS Ergun Gürsoy yüzme havuzu, Ergun Gürsoy yüzme havuzu, Galatasaray yüzme havuzu, Galatasaray Ergun Gürsoy yüzme havuzu, Galatasaray olimpik yüzme havuzu, Üsküdar Yüzme Havuzları, Anadolu Yakası Yüzme Havuzları, Burhan Felek Yüzme Havuzu Nerede, Burhan Felek Yüzme Havuzu Adres

9.541 Kez Görüntülendi

1 Yorum Yapılmış

  1. aslı şahin dedi ki:

    bayanlara özel gününüz var mı, fiyat nedir

Yorum Yap

 

İstanbul Yüzme Havuzları