İstanbul’in yüzme havuzları rehberinde ilçe ve semtlere göre açık ve kapalı yüzme havuzları, aquaparklar, yüzme kursları, havuz firmaları, havuzlu oteller ve spor salonları ile ilgili bilgi bulunmaktadır.

Burhan Felek Yüzme Havuzu

Burhan Felek Spor Kompleksi içinde bulunan her iki yüzme havuzu da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ‘ne aittir. Cadde tarafında bulunan yarı olimpik yüzme havuzu İl Müdürlüğü tarafından tarama amaçlı kullanılmaktadır. Alt tarafta kalan diğer büyük havuz ise özel kulüplerin kullanımına tahsis edilmiş olan tam olimpik yüzme havuzudur. Bu havuzun tam adı Galatasaray Ergun Gürsoy Olimpik Yüzme Havuzu olarak değişmiştir.

Üsküdar yüzme kursu olarak Burhan Felek Yüzme Havuzu’nda hizmet veren marmara Spor Kulübü, sürekli olarak sağladığı eğitimlerle 5 yaş altı miniklerden ileri yaşlardaki yetişkinlere kadar herkese ulaşabilmektedir.

 

Burhan Felek Yüzme Havuzu Kullanım Şartları

  • Açık Havuz yaz sezonunda her gün 08:30 – 18:00 saatleri arası hizmet vermektedir.
  • 12 yaş ve altı çocuklar, refakatçi olmadan havuza girmeleri ve havuzu kullanmaları yasaktır.
  • Havuz kullanım talebi doğrultusunda akademik ve idari personelin eşi ve çocuklarının havuz resepsiyonlarından havuz kartı temin etmeleri gerekmektedir. Hisar kampüs Spor Tesisine giriş için kullanılan kimlik kartları (öğrenci, personel, mezun kimlik kartı, eş ve çocuk kimlik kartları) açık havuz girişinde de kullanılabilmektedir.

 

Burhan Felek Yüzme Havuzu Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: Nuh Kuyusu Caddesi Üsküdar / İstanbul

Telefon: 0216 651 22 47

 

Burhan Felek Yüzme Havuzu 1

Burhan Felek Yüzme Havuzu 3

Burhan Felek Yüzme Havuzu 2

burhan felek yüzme havuzu fiyatları, burhan felek yüzme havuzu ücretleri, burhan felek yüzme havuzu tel, burhan felek yüzme havuzu, burhan felek kapalı yüzme havuzu, İstanbul kapalı yüzme havuzları, İstanbul yüzme, İstanbul yüzme kursu, GS Ergun Gürsoy yüzme havuzu, Ergun Gürsoy yüzme havuzu, Galatasaray yüzme havuzu, Galatasaray Ergun Gürsoy yüzme havuzu, Galatasaray olimpik yüzme havuzu, Üsküdar Yüzme Havuzları, Anadolu Yakası Yüzme Havuzları, Burhan Felek Yüzme Havuzu Nerede, Burhan Felek Yüzme Havuzu Adres

10.321 Kez Görüntülendi

“Burhan Felek Yüzme Havuzu” için bir cevap

  1. aslı şahin dedi ki:

    bayanlara özel gününüz var mı, fiyat nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Yüzme Havuzları