İstanbul’in yüzme havuzları rehberinde ilçe ve semtlere göre açık ve kapalı yüzme havuzları, aquaparklar, yüzme kursları, havuz firmaları, havuzlu oteller ve spor salonları ile ilgili bilgi bulunmaktadır.

Park Hyatt Maçka Palas Havuz

Otelde açık yüzme havuzu, fitness merkezi, SPA hizmeti mevcut. Park Hyatt İstanbul Maçka Palas rahatınız için size bambu ağaçlarıyla çevrelenmiş 20 metrelik açık yüzme havuzu sunmaktadır.Havuz yalnızca otel misafirlerinin kullanımına açıktır. Dışarıdan misafir kabul edilmemektedir.

Canlandırıcı bir yüzmenin ardından rahat şezlonglarınızda bir içkinin tadını çıkararak dinlenebilirsiniz.

 

Discover beauty in the fashionable Nişantaşı district and feel better while you relax your tired muscles after a busy day at our spa in Istanbul. For your comfort, the luxurious 5 star Park Hyatt Istanbul-Maçka Palas hotel offers a 20 metre outdoor swimming pool surrounded by wild bamboo. Enjoy a drink and rest in the comfortable lounge chairs after an invigorating swim.

 

Park Hyatt Maçka Palas Havuz Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: Teşvikiye Bronz Sokak No:4 / Şişli / İstanbul

Telefon: 0212 315 12 34

 

Park Hyatt Maçka Palas 1

Park Hyatt Maçka Palas 2

park hyatt maçka palas telefon, park hyatt maçka palas havuz, park hyatt havuz, hyatt otel maçka havuz, maçka yüzme havuzları, İstanbul havuzlu oteller, İstanbul otel havuzları, Şişli Yüzme Havuzları, Avrupa Yakası Yüzme Havuzları

4.698 Kez Görüntülendi

“Park Hyatt Maçka Palas Havuz” için bir cevap

  1. TÜMAY KARACA dedi ki:

    Merhabalar,
    Dışarıdan gelen kişiler olarak (otel müşterisi dışında) havuzdan yararlanabiliyor muyuz? (cumartesi ve pazar) Eğer evet ise ücreti de öğrenebilir miyim?
    Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Yüzme Havuzları