İstanbul’in yüzme havuzları rehberinde ilçe ve semtlere göre açık ve kapalı yüzme havuzları, aquaparklar, yüzme kursları, havuz firmaları, havuzlu oteller ve spor salonları ile ilgili bilgi bulunmaktadır.

Four Seasons Bosphorus Havuz

Four Seasons Bosphorus Hotel, İstanbul Boğazaı’nın büyüleyici manzarası eşliğinde unutulmaz deneyimler yaştıyor. Boğaz manzaralı oteller arasında en popülerlerinden biri olan Four Seasons Bosphorus, hem açık hem de kapalı yüzme havuzlarıyla dört mevsim kullanılabilmektedir.

İstanbul’da açık havuzlu oteller arasında yer alan Four Seansons Otel,  yaz sezonu boyunca açık havuzunu kullanıma sunmaktadır.

Boğaz’ın ışıldayan sularından sadece birkaç metre uzaktaki bu çarpıcı havuzda, geçen gemileri ve yatları seyrederek yüzmenin keyfini başka bir şeyle kıyaslamak çok zor olsa gerek.

 

Four Seasons Bosphorus Havuz Fiyatı 2023

Hafta İçi Yetişkin Havuz Kullanım Ücreti:  2.100 ₺

Hafta Sonu (Cuma Dahil) Yetişkin Havuz Kullanım Ücreti:   2.850 ₺

 

Four Seasons Bosphorus Havuz Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: Çırağan Caddesi No:28 Beşiktaş / İstanbul

Tel: 0212 381 41 60

 

 

Four Seasons Bosphorus Açık Yüzme Havuzu

 

Four Seasons Bosphorus Kapalı Yüzme Havuzu

Four Seasons Bosphorus Havuz, Four Seasons Bosphorus pool, Four Seasons Bosphorus açık Havuz, Four Seasons Bosphorus kapalı Havuz, Four Seasons Bosphorus indoor pool, Four Seasons Bosphorus outdoor pool, İstanbul otel havuzları, İstanbul açık yüzme havuzu, İstanbul kapalı yüzme havuzu, Four Seasons Bosphorus Havuz fiyatları, Four Seasons Bosphorus Havuz ücretleri, Four Seasons Bosphorus Havuz telefonu, four seasons otel havuz, four seasons havuz, İstanbul pool, İstanbul hotels pool, İstanbul havuzlu oteller, İstanbul kapalı yüzme havuzu, istanbul spa, istanbul indoor pool, istanbul outdoor pool, Avrupa Yakası Yüzme Havuzları, Beşiktaş Yüzme Havuzları

9.205 Kez Görüntülendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Yüzme Havuzları