İstanbul’in yüzme havuzları rehberinde ilçe ve semtlere göre açık ve kapalı yüzme havuzları, aquaparklar, yüzme kursları, havuz firmaları, havuzlu oteller ve spor salonları ile ilgili bilgi bulunmaktadır.

The Marmara Taksim Havuz

The Marmara Taksim’in terasındaki açık havuzun ölçüsü 25 metreye 6 metredir. Havuzda kademeli olarak değişen derinlik ölçüleri bulunmaktadır. En derin yeri 2.70 mt, en sığ yeri 1.10 mt dir. Havuzun içinde70 cmderinliğinde çocuk havuzu da bulunmaktadır. Havuz her yıl hava koşullarına bağlı olarak Mayıs ve Ekim aylarında da hizmet vermektedir.

The Marmara Taksim Havuz Hizmet Saatleri:

09:00 – 19:00

 

Giriş Ücretleri:

Hafta İçi: 60 TL

Hafta Sonu: 90 TL

 

The Marmara Taksim Havuz Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: Taksim Meydanı Taksim / İstanbul

Telefon: 0212 334 83 00

Web: http://www.themarmarahotels.com/The-Marmara-Taksim/tr/gymspa-pool.asp#

 

The Marmara Taksim Spa encourages a complete spa experience for the body and mind and offers natural therapies and treatments like massages, facials, hydrotherapy, hands, feet and body treatments.
There are 3 exclusive massage rooms for the massages like shiatsu, swedish, sports, aromatherapy, anti-stress, anti-cellulite and reflexology.

You can also enter courses such as pilates, style gym, karate, esflex, resist ball and aikido. There is also solarium, turkish bath, sauna, jacuzzi, open-door swimming pool.

 

The Marmara Taksim Havuz 1

The Marmara Taksim Havuz 2

The Marmara Taksim Havuz 3

the Marmara taksim havuz, the Marmara taksim havuz fiyatları, the Marmara havuz, İstanbul havuzlu oteller, İstanbul spa, the Marmara havuz ücretleri, the Marmara taksim havuz telefon, taksim havuz, taksimdeki havuzlar, İstanbul otel havuzları, the Marmara oteli havuz, the Marmara havuz fiyatı, İstanbul yüzme havuzu, İstanbul yüzme havuzları, İstanbul açık yüzme havuzları, İstanbul open door swiming pool, İstanbul pool, İstanbul outdoor pool, Avrupa Yakası Yüzme Havuzları, Beyoğlu Yüzme Havuzları

9.360 Kez Görüntülendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Yüzme Havuzları