İstanbul’in yüzme havuzları rehberinde ilçe ve semtlere göre açık ve kapalı yüzme havuzları, aquaparklar, yüzme kursları, havuz firmaları, havuzlu oteller ve spor salonları ile ilgili bilgi bulunmaktadır.

The Marmara Taksim Havuz

The Marmara Taksim’in terasında Marmara Denizi manzarasına sahip olan açık yüzme havuzu dinlenmek, eğlenmek ve yenilenmek isteyenleri bekliyor.

En derin yeri 2.70 mt, en sığ yeri 1.10 mt dir. Havuzun içinde 70 cmderinliğinde çocuk havuzu da bulunmaktadır. Havuz her yıl hava koşullarına bağlı olarak Mayıs ve Ekim aylarında da hizmet vermektedir.

 

The Marmara Taksim Havuz Hizmet Saatleri:

08:00 – 20:00

 

The Marmara Taksim Otel Havuz Giriş Ücretleri (2023)

Hafta İçi: 1.000 TL

Hafta Sonu: 1.250 TL

 

The Marmara Taksim Havuz Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: Osmanlı Sokak No 1/B Taksim 34437 İstanbul

Telefon: 0212 334 83 00

 

 

The Marmara Taksim Spa encourages a complete spa experience for the body and mind and offers natural therapies and treatments like massages, facials, hydrotherapy, hands, feet and body treatments.
There are 3 exclusive massage rooms for the massages like shiatsu, swedish, sports, aromatherapy, anti-stress, anti-cellulite and reflexology.

You can also enter courses such as pilates, style gym, karate, esflex, resist ball and aikido. There is also solarium, turkish bath, sauna, jacuzzi, open-door swimming pool.

 

The Marmara Taksim Havuz 1

The Marmara Taksim Havuz 2

The Marmara Taksim Havuz 3

the Marmara taksim havuz, the Marmara taksim havuz fiyatları, the Marmara havuz, İstanbul havuzlu oteller, İstanbul spa, the Marmara havuz ücretleri, the Marmara taksim havuz telefon, taksim havuz, taksimdeki havuzlar, İstanbul otel havuzları, the Marmara oteli havuz, the Marmara havuz fiyatı, İstanbul yüzme havuzu, İstanbul yüzme havuzları, İstanbul açık yüzme havuzları, İstanbul open door swiming pool, İstanbul pool, İstanbul outdoor pool, Avrupa Yakası Yüzme Havuzları, Beyoğlu Yüzme Havuzları

9.360 Kez Görüntülendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Yüzme Havuzları