İstanbul’in yüzme havuzları rehberinde ilçe ve semtlere göre açık ve kapalı yüzme havuzları, aquaparklar, yüzme kursları, havuz firmaları, havuzlu oteller ve spor salonları ile ilgili bilgi bulunmaktadır.

İTÜ Kapalı Olimpik Yüzme Havuzu

İTÜ Spor Birliği ve Beden Eğitimi Bölümü’ne bağlı olan Olimpik Yüzme Havuzu, 18 Haziran 2007 tarihinden itibaren İTÜ öğrencilerinin, mensuplarının ve misafirlerinin hizmetine açılmıştır.

İstanbul’un sayılı olimpik havuzlarından biri olan İTÜ Havuz, yüzmetyi öğrenmek için de kullanabilirsiniz. Ayazağa Kampüsünde yer alan Olimpik Yüzme Havuzu İTÜ (İstanbul Teknik Üniversitesi ) öğrencilerinin kullanımına açıktır.

 

İTÜ Kapalı Olimpik Yüzme Havuzu Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: Ayazağa Kampüsü, 34469 – Maslak / İSTANBUL

Telefon: 0212 285 71 18

 

 

İTÜ Kapalı Olimpik Yüzme Havuzu 1

İTÜ Kapalı Olimpik Yüzme Havuzu 2

İstanbul Teknik Üniversitesi Yüzme Havuzu, İTÜ Kapalı Yüzme Havuzu, İTÜ Yüzme Havuzu, Yüzme Havuzu, İstanbul Yüzme Havuzu, İTÜ Yüzme Havuzu Telefonu, İTÜ Yüzme Havuzu Adresi, İstanbul Teknik Üniversitesi Yüzme Havuzu Telefonu, İstanbul Teknik Üniversitesi Yüzme Havuzu Adresi, Maslak Yüzme Havuzları, Şişli Yüzme Havuzları, Avrupa Yakası Yüzme Havuzları, Üniversite Havuzları, İstanbul Üniversite Havuzları

11.587 Kez Görüntülendi

“İTÜ Kapalı Olimpik Yüzme Havuzu” için 4 cevap

 1. Yekta Özyurt dedi ki:

  Merhaba 9 yaşındaki oğlum için kapalı yüzme havuzu fiyatları ne kadardır? Haftada 2 kere yani ayda 8 defa gelmek istiyorum. Bu şekilde fiyat olarak sizden bilgi alabilir miyim?

 2. Zekeriya torun dedi ki:

  Öğrenci olmayan dışarıdan gelip girebiliyor mu? Ücret ne kadar? Cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler.

 3. Ozan Alıcı dedi ki:

  Merhaba,

  İTÜ öğrencisi olmadan günlük ücreti karşılığı havuzdan sağlık için faydalanabiliyor muyuz?

 4. Letisya Doğan dedi ki:

  Merhabalar,

  İTÜ öğrencisi olmayan 2 kişinin, bir günlüğüne havuzu kullanabilmesi mümkün mü? Mümkün ise fiyatları öğrebilir miyim? İyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Yüzme Havuzları