İstanbul’in yüzme havuzları rehberinde ilçe ve semtlere göre açık ve kapalı yüzme havuzları, aquaparklar, yüzme kursları, havuz firmaları, havuzlu oteller ve spor salonları ile ilgili bilgi bulunmaktadır.

Çırağan Palace Kempinski Havuz

Muhteşem boğaz manzarasıyla sultanlara layık bir havuz keyfi yaşamak isterseniz Çırağan Palace Kempinski Havuz sizleri bekliyor. Havuz sabah 09:00 ‘dan itibaren hizmet vermeye başlıyor. Boğaz’ın hemen kıyısında yer alan havuzda sarayda yüzmenin keyfini yaşayabiliyorsunuz.

Boğazda havuz keyfi yapmak isteyen yerli yabancı turistler için bir cazibe noktası olan Çırağan Sarayı, eşsiz bir deneyim sunuyor. Siz de boğaz manzaralı havuz deneyimini yaşamak, İstanbul’un en görkemli sarayını deneyimlemek için Çırağan Palace’ı tercih edebilirsiniz.

 

Çırağan Palace Kempinski Havuz Ücretleri (2023)

Haftanın Her Günü: Tüm gün kullanım ücreti 300 Euro’dur, bu fiyata öğlen yemeği dahildir.

 

Çırağan Palace Kempinski Havuz Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: Çırağan Caddesi No:32 Beşiktaş / İstanbul

Telefon: 0212 326 46 46

 

 

Çırağan Palace Kempinski Havuz

kempinski pool, çırağan palace pool, İstanbul kempinski pool, İstanbul kempinski havuz, çırağan palace havuz, çırağan sarayı havuz, çırağan sarayı havuz ücretleri, çırağan palace havuz ücretleri, çırağan palace havuz giriş fiyatı, çırağan sarayı havuz giriş fiyatı, çırağan sarayı nerede, İstanbul havuz, İstanbul açık yüzme havuzu, İstanbul yüzme havuzu, İstanbul yüzme havuzları, Avrupa Yakası Yüzme Havuzları, Beşiktaş Yüzme Havuzları, Çırağan Havuz, İstanbul Çırağan Havuz

10.183 Kez Görüntülendi

“Çırağan Palace Kempinski Havuz” için bir cevap

  1. Tekin demiralp dedi ki:

    Havaza giris ucreti nekadar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Yüzme Havuzları