İstanbul’in yüzme havuzları rehberinde ilçe ve semtlere göre açık ve kapalı yüzme havuzları, aquaparklar, yüzme kursları, havuz firmaları, havuzlu oteller ve spor salonları ile ilgili bilgi bulunmaktadır.

Şile Resort Hotel Havuz – Plaj

Konuklar açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, bilardo ve plaj gibi tesis hizmetlerinden yararlanabiliyor.

Açık havuz çevresi 1100 m2 olup, şezlong ve şemsiyelerden yararlanarak huzur dolu bir ortamda rahatça güneşlenebilirsiniz.

Otelin en alt katında bulunan kapalı yüzme havuzu; sabah saat 10:00’dan itibaren, akşam saat 19:00’a kadar müşterilerin hizmetindedir.

Şile de temiz kıyı şeridine sahip olan Özel plajımıza rezervasyon yaptırabilir, gün boyu şezlonglarınıza uzanarak tertemiz ve incecik kumu olan denizin keyfini yaşayabilirsiniz. Duş, tuvalet ve soyunma kabinlerinden yararlanırken, ister Beach Bar da, ister Garden Bar da yiyecek ve içecek servisimizden yararlanabilirsiniz. Aracınız için ise güvenli otel otoparkı hizmetinizde olacaktır.

Şile Resort Hotel Havuz – Plaj Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: Ağlayan Kaya Mevkii No:33 Uzunkum Şile / İstanbul

Telefon: 0216 711 36 27

 

Outdoor pool area is 1100 m2. We provide deckchairs and umbrellas for your convenience while tanning and enjoying our pool. Pool Bar offers unique drinks and tastes of our head chef. Indoor pool, located in the basement of the hotel, is open to our guests from 10:00 to 19:00. Our private beach is host to the cleanest shoreline of Şile. You can reserve a spot for yourself and enjoy the sunshine and Black Sea with no distractions. Showers, bathrooms and changing rooms are conveniently located next to the beach. Food from Beach Bar, Garden Bar or our cuisine can be served in the beach area. In the meantime, safe parking İs available for your car.

 

Şile Resort Hotel Havuz 1

Şile Resort Hotel Havuz 2

şile resort hotel, şile resort otel telefon numarası, şile resort otel açık yüzme havuzu, şile resort otel kapalı yüzme havuzu, şile plaj, şile resort otel plaj, Şile Yüzme Havuzları, Anadolu Yakası Yüzme Havuzları, şile havuz, İstanbul denize girilebilecek yerler, İstanbul plajları, İstanbul beachleri, istanbulda ki plajlar, uzunkum plaj, uzunkum yüzme havuzları

7.350 Kez Görüntülendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Yüzme Havuzları