İstanbul’in yüzme havuzları rehberinde ilçe ve semtlere göre açık ve kapalı yüzme havuzları, aquaparklar, yüzme kursları, havuz firmaları, havuzlu oteller ve spor salonları ile ilgili bilgi bulunmaktadır.

Deniz Kızı Yüzme Kursu

Yetişkin ve çocuk yüzme dersleri 5 – 6 kişilik gruplardan oluşmaktadır. Yüzme eğitimleri aylık üyelik şeklindedir. Derslere katılım hafta da iki gün birer saat şeklindedir. Aylık ders süresi 8 ders olarak düzenlenmektedir.

Yetişkin ve çocuk yüzme eğitimleri bay – bayan karma gruplar halindedir. Aylık üyeliklerde size ayrılan gün ve saatlerde girilmeyene derslerin telafisi yapılmamaktadır. Yetişkin ve çocuk yüzme kursları üç basamaktan oluşmaktadır. Kursa yeni başlayanlar, orta seviyede olanlar ve yüzme bilenlerdir. Pendik yüzme kursu eğitim faaliyetlerimizi yerinde izleyebilir, tesis hakkında bilgi alabilirsiniz. Görüşmeler için mutlaka randevu alınız.Tek girişlik üyelik sistemi yoktur. Yüzme kursu faaliyetlerimiz bay bayan karma olarak yapılmaktadır.

Anadolu yakası yüzme kursları arasında uzun yıllardır güvenle hizmet veren DenizKızı Yüzme Kursu, eğitimleriyle lisanslı yüzücüler yetiştirmektedir.

 

Deniz Kızı Yüzme Kursu Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres : Valide Atik Mah. Dr. Fahri Atabey cad. Özlem Apt. No: 107 Kat 3 Üsküdar – İstanbul ( Burhan Felek Yüzme Havuzu Karşısı )

Gsm: 0536 570 21 42

 

Deniz Kızı Yüzme Kursu 1

Deniz Kızı Yüzme Kursu 2

4.615 Kez Görüntülendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Yüzme Havuzları