İstanbul’in yüzme havuzları rehberinde ilçe ve semtlere göre açık ve kapalı yüzme havuzları, aquaparklar, yüzme kursları, havuz firmaları, havuzlu oteller ve spor salonları ile ilgili bilgi bulunmaktadır.

Euro Plaza Hotel Havuz

Euro Plaza kapalı ve açık yüzme havuzları yazın ve kışın her gün eksiksiz hijyenik bakımı yapılarak müşterilerine hizmet vermektedir. Hizmetlerden günlük faydalanılabildiği gibi aylık, 3 aylık ve 6 aylık üyelik seçenekleri de mevcuttur.

Beyoğlu’ndaki havuzlar arasında otel konuklarına ve üyelere hizmet veren Gold Spa dışında Euro Plaza Hotel ‘in yaz ayların hizmet veren açık havuzu da bulunmaktadır.  Açık havuzda İstanbul Haliç manzarası eşliğinde keyifli vakit geçirebilirsiniz.

 

Açık Havuz 10:00 – 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Kapalı Havuz 10:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 

 

Euro Plaza Hotel Havuz Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: Tarlabaşı Bulvarı No:292 Tepebaşı / İstanbul

Telefon: 0212 254 59 00

Web: www.europlazahotel.com

 

Euro Plaza Hotel Havuz

euro plaza hotel havuz, İstanbul euro plaza havuz, euro plaza otel açık yüzme havuzu, euro plaza otel kapalı yüzme havuzu, İstanbul havuz, İstanbul havuzlar, İstanbul havuzları, İstanbul yüzme havuzu, istanbuldaki yüzme havuzları, İstanbul havuzlu oteller, İstanbul otel havuzları, istanbuldaki havuzlu oteller, İstanbul pool, İstanbul outdoor pool, İstanbul indoor pool, İstanbul swimming pool, euro plaza otel havuz fiyatı, Avrupa Yakası Yüzme Havuzları, Beyoğlu Yüzme Havuzları

6.030 Kez Görüntülendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Yüzme Havuzları