İstanbul’in yüzme havuzları rehberinde ilçe ve semtlere göre açık ve kapalı yüzme havuzları, aquaparklar, yüzme kursları, havuz firmaları, havuzlu oteller ve spor salonları ile ilgili bilgi bulunmaktadır.

Florya Menekşe Plajı

Florya Menekşe Plajı, Küçükçekmece Gölü’nün hemen yanında yer almaktadır.  İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan plajda her türlü olanak sağlanmıştır.

620 metre sahil şeridine sahip, 200 adet şezlong, 200 adet şemsiye, 2 adet cankurtaran mobosu, 3 adet cankurtaran kulesi, 12 adet tuvalet, 8 adet soyunma kabini, 5 adet duş, 1 adet güvenlik kabini, 1 adet büfe ve 100 araçlık otoparkı bulunan plaj, ücretsiz hizmet verecek.

Florya Menekşe Plajı Giriş Ücreti 2023

Yetişkin 40₺

Öğrenci 18₺

Ücrete dahil olarak plajı tuvalet ve dışları kullanabilirsiniz. Şezlong ve şemsiye için ekstra ücret ödeyerek kiralama yapmanız gerekir.

Florya Menekşe Plajı Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: Küçükçekmece Gölü Yanı, Menekşe, Florya, İstanbul

 

Florya Menekşe Plajı 1

Florya Menekşe Plajı 2

istanbul halk plajı, istanbul florya menekşe plajı, florya plajı istanbul, istanbul plaj, istanbul halk plajları, istanbul plajlar, halk plajları istanbul, istanbul plajları, istanbuldaki plajlar, florya plaj, florya halk plajı, halk plajı florya

3.138 Kez Görüntülendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Yüzme Havuzları