İstanbul’in yüzme havuzları rehberinde ilçe ve semtlere göre açık ve kapalı yüzme havuzları, aquaparklar, yüzme kursları, havuz firmaları, havuzlu oteller ve spor salonları ile ilgili bilgi bulunmaktadır.

Ramada Plaza İstanbul Havuz

Konuklar açık yüzme havuzu, sauna ve Türk Hamamı gibi tesis hizmetlerinden yararlanabiliyor.

Sakin ve huzurlu ortamı ile şehir merkezindeki havuz keyfi 15 Mayıs – 15 Eylül’e kadar her gün 08:00-19:00 arasında hizmetinizdedir. Su masajı, karşı akıntı sistemi, dekoratif şelalesi ile sıcak yaz aylarında serinlemeniz için iyi bir seçenek.

Sabah işe başlamadan antreman yapabilir, yetişkinlere özel yüzme dersi alabilirsiniz. Çocuklarınızla özel hafta içi indirimlerinden faydalanabilirsiniz. İstanbul’dan ayrılamadıysanız; yazı Ramada Plaza açık yüzme havuzunda serinleyerek keyifle geçirebilirsiniz.

Ramada Plaza İstanbul Havuz Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: Halaskargazi Caddesi No:63 / Osmanbey / Şişli / İstanbul

Telefon: 0212 315 44 44

 

84 sqm outdoor pool is open from May 15 to September 15 everyday between 08:00 – 19:00 with water massage and wooden area.

 

Ramada Plaza İstanbul Havuz 1

Ramada Plaza İstanbul Havuz 2

ramada plaza İstanbul, ramada plaza outdoor pool, ramada plaza yüzme havuzu, İstanbul havuzlu oteller, İstanbul otel havuzları, ramada İstanbul outdoor pool, İstanbul swimming pool, İstanbul outdoor pool, İstanbul açık yüzme havuzu, Şişli Yüzme Havuzları, Avrupa Yakası Yüzme Havuzları, Osmanbey yüzme havuzları, İstanbul ramada plaza otel telefon numarası

10.463 Kez Görüntülendi

Hiç yorum yapılmamış!

Yorum yap

Not: E-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır

 

İstanbul Yüzme Havuzları