İstanbul’in yüzme havuzları rehberinde ilçe ve semtlere göre açık ve kapalı yüzme havuzları, aquaparklar, yüzme kursları, havuz firmaları, havuzlu oteller ve spor salonları ile ilgili bilgi bulunmaktadır.

Kaya İstanbul Fair & Convention Havuz

Kaya İstanbul Fair & Convention Havuz, Büyükçekmece’de açık ve kapalı havuzları ile hem konuklarına hem de dışarıdan gelen günübirlik ziyaretçilere hizmet vermektedir. Kış aylarında kapalı havuzu yaz aylarında da açık havuzu tercih ederek Kaya İstanbul Fair Otel’de keyifle zaman geçirebilirsiniz.

Kaya İstanbul Fair & Convention Hotel Palaestra Sağlık & Spor Kulübü haftanın her günü açıktır . Şehir dışından yapacağınız İstanbvul ziyaretinizde Büyükçekmece havuzlu otel arıyorsanız Kaya İstanbul Otel’i tercih edebilirsiniz. 

 

Kaya İstanbul Fair & Convention Havuz Ücretleri

Hafta İçi Kişi Başı:  600 TL

Hafta Sonu Kişi Başı: 800 TL

6-12 Yaş Arası % 50 İndirimli

0-6 Yaş ücretsiz

 

Kaya İstanbul Fair & Convention Hotel Palaestra Sağlık & Spor Kulübü Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres : Gökevler Mahallesi, 2317. Sk. No:1, 34513 Esenyurt/İstanbul

Tel : 0212 866 23 23 | 0212 866 23 00

 

 

Ramada Plaza Yüzme Havuzu, Ramada Yüzme Havuzu İstanbul, Kaya Ramada Plaza Yüzme Havuzu, Kaya Ramada Plaza Yüzme Havuzu İstanbul, İstanbul Yüzme Havuzu, Kaya Ramada Plaza Yüzme Havuzu Adresi, Kaya Ramada Plaza Yüzme Havuzu Telefonu, Ramada Plaza Yüzme Havuzu Adresi, Ramada Plaza Yüzme Havuzu Telefonu, Büyükçekmece Yüzme Havuzları, Avrupa Yakası Yüzme Havuzları

10.597 Kez Görüntülendi

“Kaya İstanbul Fair & Convention Havuz” için 2 cevap

  1. melek dedi ki:

    6 bayan otelde konaklamak istiyoruz 4 gece ne kadar tutar? havuz sadece bayanlara özel mi? Normalde havuzun günlük kullanım bedeli ne kadar ?

  2. aykut seçkin dedi ki:

    Havuzununuz günlük kullanım ücretini öğrenebilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Yüzme Havuzları