İstanbul’in yüzme havuzları rehberinde ilçe ve semtlere göre açık ve kapalı yüzme havuzları, aquaparklar, yüzme kursları, havuz firmaları, havuzlu oteller ve spor salonları ile ilgili bilgi bulunmaktadır.

WOW İstanbul Otel Havuz

WOW İstanbul Hotel içerisinde yer alan Sağlık Kulübünde son teknoloji ürünü kardio cihazları ve fitness ekipmanları, kişiye özel hazırlanan egzersiz programları, üzeri tamamen cam ile kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, buhar banyosu, profesyonel kadrosu ile otel misafirlerine çok özel bir mekan sunuyor.

WOW İstanbul Otel içerisinde yer alan The Uniques Spa & Wellness’ı otel konuğu olmadan da günü birlik kullanarak spor yapabilir, dinlenebilirsiniz.

 

 

WOW İstanbul Otel Havuz Ücretleri

Kişi Başı Günlük Havuz Kullanım Ücreti: 500 TL

Salı günleri temizlik sebebiyle havuz  kapalıdır.

Bone zorunludur.

 

WOW İstanbul Otel Havuz Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Yeşilköy / İstanbul

Telefon: 0 212 468 50 95

 

 

WOW Istanbul Hotel Health Club offers you a very special place with cardio equipments of the latest technology, fitness equipments, special exercise programs, its swimming pool that is fully covered with glass, Turkish bath, steam bath and its professional team. You will feel very special in the Health Club in which various kinds of massages like aromatic therapy, Thai, mud, sea moss, medical, cellulite, sport, reflexology, clay and honey massages are applied by massage therapists.

 

WOW İstanbul Hotel Havuz

WOW İstanbul Hotel Havuz

WOW İstanbul Hotel Havuz

wow İstanbul otel havuz, wow İstanbul otel kapalı yüzme havuzu, İstanbul otel havuzları, İstanbul havuzlu oteller, Yeşilköy havuz, İstanbul kapalı havuzlar, wow hotel indoor pool, Avrupa Yakası Yüzme Havuzları, Bakırköy Yüzme Havuzları

7.829 Kez Görüntülendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Yüzme Havuzları