İstanbul’in yüzme havuzları rehberinde ilçe ve semtlere göre açık ve kapalı yüzme havuzları, aquaparklar, yüzme kursları, havuz firmaları, havuzlu oteller ve spor salonları ile ilgili bilgi bulunmaktadır.

Akademi Yüzme Kursu

Özel yüzme dersleri yetişkinler ve çocuklar için bireye göre birebir olarak karşılıklı uygun gün ve saat planlaması yapılıp ona göre program hazırlanmalıdır. Özel yüzme dersi programı hazırlarken kursiyerin yüzme kursu için ayırabileceği zaman çok önemlidir. Özel yüzme dersleri sıklığı mümkünse gün aşırı olarak planlanmalı, en az haftada 2 gün olmalıdır.

Özel yüzme dersi verecek olan eğitmen kursiyer ile dersten önce mutlaka konuşmalı ve kursiyerin su fobisi (su korkusu) olup olmadığını öğrenmeli eğer su fobisi varsa önce bunu yenmek için çalışmalar yapmalıdır. Planlanan dersler dahilinde kursiyerin durumu da göz önünde tutularak çalışmalara devam edilmelidir. Verilen yüzme eğitiminin verimini ve kalitesini arttırmak için derslerde devamlılık çok önemlidir.

Sakatlanma riskinin en az olduğu sporlardan biri olan yüzme sporu aynı zamanda hayat kurtarmaya yönelik tek spor dalı diyebiliriz.

Çalışma hayatının yoğunluğundan fırsat bulamayanlar, yüzmek için zaman yaratamayanlar, grup yüzme derslerine katılamayanlar, grup derslerinde istediği verimi alamayanlar veya su korkusu olanlar, panik atak yaşayanlar özel yüzme dersleri ile bu sorunları aşabilirler ve yüzmeyi en iyi şekilde öğrenebilirler.

Akademi Yüzme Kursu Ders Fiyatları 2023

1 Saat – Kişiye Özel – Isıtmalı Havuzda Yüzme Kursu 550 TL

1 Saat İki Kişiye Isıtmalı Havuzda Yüzme Kursu 800 TL

1 Saat 3 Kişiye Isıtmalı Havuzda Yüzme Kursu 1000 TL

Havuzların 1 Saatlik Serbest Kullanımı 300 TL

8 Kişilik Gruba 4 Saat Isıtmalı Havuzda Yüzme Kursu 950 TL

8 Kişilik Gruba 8 Saat Isıtmalı Havuzda Yüzme Kursu 1.400 TL

 

Akademi Yüzme Kursu Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres : Yenibosna Merkez, Güneşil Yolu Yenibosna Merkez Mahallesi Atatürk Caddesi Yenibosna, Hacı Arif Bey Sk. No:1, 34197 Bahçelievler/İstanbul, Türkiye

Telefon : 0212 552 36 30

Gsm: 0533 774 12 68

 

8.262 Kez Görüntülendi

“Akademi Yüzme Kursu” için 3 cevap

  1. Vita Kurt dedi ki:

    Çocuk kursları için fiyatı alabilir miyim?

  2. Sporcu dedi ki:

    Yok artık daha neler!

  3. merdümgiriz dedi ki:

    kadın erkek ayrı bölümleri var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Yüzme Havuzları