İstanbul’in yüzme havuzları rehberinde ilçe ve semtlere göre açık ve kapalı yüzme havuzları, aquaparklar, yüzme kursları, havuz firmaları, havuzlu oteller ve spor salonları ile ilgili bilgi bulunmaktadır.

Sheraton İstanbul Havuz

Sheraton Ataköy’de beş yıldız kalitesinde kusursuz bir gün sizleri bekliyor…

Güneşin sıcaklığı ile mavinin serinliğini buluşturan Sheraton İstanbul Ataköy Hotelde, misafirler 27 metre uzunluğunda ve 15 metre genişliğindeki büyük havuzda rahatlarken, 18 metre uzunluğundaki kulaç havuzunda eğitmenler eşliğinde yüzme stilini geliştirecek. Sıcacık yazın gelişini sevinçle kutlayan çocuklar için ise otel, güvenle yüzebilecekleri 3 metre çapında 50 santim derinliğinde havuz imkânı sunuyor.

Sheraton İstanbul Ataköy’de havuz keyfi 06:30 ile 23:00 saatleri arasında sürüyor.

Ücretler:

Hafta İçi: 70 TL

Hafta Sonu: 90 TL

 

Sheraton İstanbul Havuz Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: Sahilyolu Ataköy / İstanbul

Telefon: 0212 413 06 00

Web: http://www.sheratonistanbulatakoy.com.tr/

 

Sheraton İstanbul Havuz

Sheraton İstanbul havuz, Sheraton havuz, Sheraton Ataköy havuz, Sheraton İstanbul pool, Sheraton havuz fiyatı, Sheraton İstanbul outdoor pool, Sheraton pool, İstanbul havuzlar, İstanbul havuzları, İstanbul yüzme havuzu, istanbuldaki yüzme havuzları, İstanbul havuzlu oteller, İstanbul otel havuzları, istanbuldaki havuzlu oteller, İstanbul pool, İstanbul outdoor pool, ataköydeki havuzlar, İstanbul Ataköy havuz, Ataköy civarındaki havuzlar, Avrupa Yakası Yüzme Havuzları, Bakırköy Yüzme Havuzları, Ataköy Yüzme Havuzları, Ataköy Sheraton Havuz

10.267 Kez Görüntülendi

Hiç yorum yapılmamış!

Yorum yap

Not: E-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır

 

İstanbul Yüzme Havuzları