İstanbul’in yüzme havuzları rehberinde ilçe ve semtlere göre açık ve kapalı yüzme havuzları, aquaparklar, yüzme kursları, havuz firmaları, havuzlu oteller ve spor salonları ile ilgili bilgi bulunmaktadır.

Boğaziçi Üniversitesi Yüzme Havuzu

Boğaziçi Üniversitesi Yüzme Havuzu, Bebek Kapı girişşinde yer alan açık yüzme havuzu öğrencilerin, personellerin ve ailelerinin kullanımı için yaz sezonunda hizmet vermektedir.

İstanbul yüzme havuzu tesislerinde kendi öğrenci ve personellerine ayrıcalık tanıyan havuzda hem vakit geçirebilir hem de sporunuzu yapabilirsiniz.

Açık Yüzme Havuzu

Boğaziçi Üniversitesinin artık bir efsane haline gelmiş ormanı içinde yer alan BÜMED tesisinin açık havuzu ayrıcalıklı bir İstanbul keyfi sunmaktadır.

Açık havuz yaz ayları boyunca her gün üyelerine hizmet vermektedir.

Kapalı Yüzme Havuzu

Boğaziçi Üniversitesi Hisar Kampüste bulunan kapalı yüzme havuzu tesisi, tüm yıl hizmet vermektedir. Havuzdan BÜMED üyeleri özel şartlarda yararlanabilmektedir.

1050 m2 kapalı alanlı yüzme havuzu vardır. 15 metre x 33 metre boyutlarındaki yüzme havuzu 6 kulvarlı olup ortalama 1.75 metre derinliğindedir.

 

Boğaziçi Üniversitesi Açık Havuz Giriş Ücretleri 2023

Boğaziçi Üniversitesi Öğrenci ve eşi:  Hafta İçi Günlük 70₺ Hafta Sonu Günlük 100₺ Sezonluk Abonelik 1500₺

Boğaziçi Üniversitesi Personeli, emeklisi ve mezunun 25 yaş üstü çocukları:  Hafta İçi Günlük 200₺ Hafta Sonu Günlük 250₺ Sezonluk Abonelik 3000₺

Boğaziçi Üniversitesi Öğrencisinin misafiri: Hafta İçi Günlük 300₺ Hafta Sonu Günlük 350₺ Sezonluk Abonelik 4000₺

Boğaziçi Üniversitesi Personeli, emeklisi ve mezunlarının 1 misafiri:  Hafta İçi Günlük 300₺ Hafta Sonu Günlük 350₺ Sezonluk Abonelik 4000₺

 

Boğaziçi Üniversitesi Yüzme Havuzu Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği (Güney Kampüs Lojman Kapı Yanı) Bebek/İSTANBUL

Telefon: 0212 359 58 00

 

Boğaziçi Üniversitesi Yüzme Havuzu 1

Boğaziçi Üniversitesi Yüzme Havuzu 2

Boğaziçi Üniversitesi Yüzme Havuzu, Boğaziçi Üniversitesi Açık Yüzme Havuzu, Boğaziçi Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzu, İstanbul Yüzme Havuzu, Yüzme Havuzu İstanbul, Boğaziçi Üniversitesi Havuz Telefonu, Boğaziçi Üniversitesi Havuz Adresi, Avrupa Yakası Yüzme Havuzları, Üniversite havuzları, İstanbul üniversite yüzme havuzları, Beşiktaş Yüzme Havuzları

18.905 Kez Görüntülendi

“Boğaziçi Üniversitesi Yüzme Havuzu” için bir cevap

  1. fırat akçin dedi ki:

    merhaba havuzu üniversitenin dışındakiler kullanabilmektemidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Yüzme Havuzları