İstanbul’in yüzme havuzları rehberinde ilçe ve semtlere göre açık ve kapalı yüzme havuzları, aquaparklar, yüzme kursları, havuz firmaları, havuzlu oteller ve spor salonları ile ilgili bilgi bulunmaktadır.

Village Park Country Otel Havuz

Village Park Country Otel, Beykoz’da İstanbuldan çıkmadan tatile çıkabilme olanağı sunmaktadır. Açık havuzlu otelde ağaçlar arasında hem sıcak günlerden  hem de şehrin kalabalığından uzaklaşabilirsiniz.

Konuklar açık yüzme havuzu ve masaj gibi tesis hizmetlerinden faydalanabiliyor. Village Park’ta çevre mimarisine uygun olarak tasarlanan, iki dönümlük arazi üzerine kurulmuş, çimler üzerinde güneşlenebileceğiniz, doğal çevrelemesi ile 212 metrekare büyüklüğündedir.

Yüzme havuzu, 25 metrekarelik çocuk havuzu, pool barı ve gölge taraçası, soyunma odaları, yemyeşil manzarası ile tam bir havuz keyfi mümkündür. Havuz başında içkinizi yudumlayarak ya da masaj yaptırarak yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Otel bölümünde ise sadece bu bölüm konuklarına hizmet veren, yeşillikler içerisinde 60 metrekarelik yüzme havuzu ve pool & snack bar mevcuttur.

 

Village Park Country Otel Havuz Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: İshaklı Mahallesi Bozhane Yolu Sokağı No:3 Beykoz / İSTANBUL

Telefon: 0 216 434 56 56

 

Villaga Park Country Hotel Havuzu

Villaga Park Country Hotel Havuzu

village park country otel, village park Beykoz, Beykoz village park telefon numarası, village park havuz, village park otel havuz, Beykoz village park pool, Beykoz swimming pool, Beykoz Yüzme Havuzları, İstanbul Beykoz yüzme havuzları, Anadolu Yakası Yüzme Havuzları, Beykoz havuzlar, İstanbul Beykoz havuzlu oteller, Beykoz oteller, İstanbul yüzme havuzu, İstanbul yüzme havuzları, havuz, açık yüzme havuzları istanbul

7.834 Kez Görüntülendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Yüzme Havuzları