İstanbul’in yüzme havuzları rehberinde ilçe ve semtlere göre açık ve kapalı yüzme havuzları, aquaparklar, yüzme kursları, havuz firmaları, havuzlu oteller ve spor salonları ile ilgili bilgi bulunmaktadır.

Burç Beach Club

Hayalini kurduğunuz güney sahilleri Burç Beach Kilyos ile yanı başınıza geliyor. Vakitsizlikten ertelenen tatil planlarına eşsiz bir alternatif sunan Burç Beach Club, Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği’nin bir işletmesidir.

2001 yılından beri Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Sarı tepe Kampusu’nda faaliyet gösteren BURCBeach kaliteli hizmet anlayışı ile günümüzün en gözde mekânlarından biri ve İstanbul’un merkezine sadece yarım saat uzaklıkta bulunmaktadır.

Muhteşem kumsalı ve 1400 m2 Güneşlenme terası 200 kişi kapasiteli Cafe/Bar’ı, balıkçı restoranı ile sabah saatlerinden gün batımına kadar günde yaklaşık 2.000 kişiyi ağırlamaktadır.
Burç Beach Club´ta kite board, katamaran, wind surf gibi su sporlarının yanı sıra beach volley ve beach soccer imkânlarından da yararlanılabilir.

BURC Beach Kilyos´ta, plaj malzemelerinin bulunduğu mağaza, 650 araba kapasiteli otopark, şezlong, hasır şemsiye, yastık, duş ve kabinler misafirlerin hizmetine sunulmaktadır.

BURC Beach Kilyos’ta, Hafta sonu gün batımı partileri ve Beach volley şampiyonası gibi büyük organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktadır.

Özellikle Boğaziçi Üniversitesi’ne destek misyonunun bir parçası olarak benzerlerinden ayrılan BURCBeach, Boğaziçi camiası ve misafirleri için Kilyos kampusunu cazip hale getirmek amacıyla sahilin doğal yapısı bozulmadan hayata geçirilmiş bir projedir.

Gelirleri ile Boğaziçi Üniversitesi´ne kaynak yaratan BURCBeach, her gün 09.00 – 21.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 

Ücretler:

Hafta İçi:

BÜMED Üye: 120 TL

Misafir: 200 TL

Boğaziçi Üniversitesi Öğrenci: 40 TL

Hafta Sonu:

BÜMED Üye: 210 TL

Misafir: 350 TL

Boğaziçi Üniversitesi Öğrenci: 60 TL

 

Burc Beach is a nice sandy golden beach with very clean and shallow water for a 100 m.

Burc Beach is located in Kilyos which is 15 km. from Istanbul city center to the north. The beach is a club owned by alumni Bogazici University and accept guests too. You can enjoy a good crowd of a thousand in the weekends .

Burc beach is a 1 km-long sandy beach up at Kilyos, This is the spot to really get your teeth into some summer sports like kite-boarding, catamaran sailing, beach volleyball, football, windsurfing, and surfing. Also they are hosting the Kiteboardpro World Tour every year.

BURC Beach is one of the most famous beaches located along the Black Sea coast and belongs to Bogaziçi University. With its seemingly never-ending seashore, decorated with beach umbrellas, a beach bar and beach-goers partaking in water-sports of all kinds, BURC will make you feel miles and miles away from the city.

 

Burç Beach Club Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: Kilyos Yolu Üzeri, Gümüşdere Mevkii

Telefon: 0212 203 02 36

Gsm: 0530 143 06 99

Web: http://www.bumed.org.tr/

 

Burç Beach Club 1

Burç Beach Club 2

Burç Beach Club 3

kilyos beacler, Boğaziçi üniversitesi burç beach, BURCbeach, bü burç beach, İstanbul beachler, İstanbul plajlar, İstanbul burç beach, İstanbul kilyos burç beach, kilyos plajlar, burç plaj İstanbul, bü kilyos beach, bü kilyos plaj, bümed plaj, bümed beach, Boğaziçi üniversitesi beach, burç beach club

3.395 Kez Görüntülendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Yüzme Havuzları