İstanbul’in yüzme havuzları rehberinde ilçe ve semtlere göre açık ve kapalı yüzme havuzları, aquaparklar, yüzme kursları, havuz firmaları, havuzlu oteller ve spor salonları ile ilgili bilgi bulunmaktadır.

Etiket: istanbul halk plajı

Caddebostan 3 Plajı

250 metre sahil bandına sahip plaj ücretsiz olarak hizmet verecek. Plajda, 100 adet şezlong, 100 adet şemsiye, 1 adet cankurtaran kulesi, 1 adet tuvalet, 8 adet soyunma kabini, 4 adet duş, 1 adet güvenlik kabini, 1 adet büfe bulunuyor.

(0)
İncele

Caddebostan 2 Plajı

Caddebostan 2 Plajı, Belediye tarafından halkın kullanımına açılan, İstanbul’un içerisinde deniz tatili yapabilme imkanı sunan bir yerdir.  Caddebostan sahil plaj kullanımı yapacaksanız erken saatlerde gitmeniz yer konusunda sorun yaşamamanızı sağlayacaktır.

(0)
İncele

Caddebostan 1 Plajı

Cddebostan Plajı, İstanbul’da şehrin içinde tatil olanağı sunmaktadır. Uygun fiyatlarla hizmet veren plajın denizi taşlık, içeride sürekli zabıtalar gezip güvenliği sağlıyor. Anadolu Yakasında denize gidilecek yerler arasında Caddebostan Plajlarını  tercih ederek keyifli zaman geçirebilirsiniz.

(0)
İncele

Florya Güneş Plajı

Florya Güneş Plajı geçtiğimiz günlerde su ölçün değerlerinin uygun olmaması sebebiyle kapatılmıştır

Florya Güneş Plajı, Atatürk’ün İstanbul’da denize girdiği plaj olarak nam salmış şehrin en eski plajlarından bir tanesidir. İstanbul’da denize girilebilecek yerler arasında sıklıkla tercih edilen plajın denizi sığ ve aileler için oldukça keyiflidir.

(2)
İncele

Florya Menekşe Plajı

Florya Menekşe Plajı, Küçükçekmece Gölü’nün hemen yanında yer almaktadır.  İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan plajda her türlü olanak sağlanmıştır.

(0)
İncele