İstanbul yüzme havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Menü

Village Park Country Otel Havuz

6.463 Kez Görüntülendi

Konuklar açık yüzme havuzu ve masaj gibi tesis hizmetlerinden faydalanabiliyor. Village Park’ta çevre mimarisine uygun olarak tasarlanan, iki dönümlük arazi üzerine kurulmuş, çimler üzerinde güneşlenebileceğiniz, doğal çevrelemesi ile 212 metrekare büyüklüğündedir.

Yüzme havuzu, 25 metrekarelik çocuk havuzu, pool barı ve gölge taraçası, soyunma odaları, yemyeşil manzarası ile tam bir havuz keyfi mümkündür. Havuz başında içkinizi yudumlayarak ya da masaj yaptırarak yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Otel bölümünde ise sadece bu bölüm konuklarına hizmet veren, yeşillikler içerisinde 60 metrekarelik yüzme havuzu ve pool & snack bar mevcuttur.

 

Village Park Country Otel Havuz Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: Ayazma Mahallesi No:19 İshaklı Köyü / Beykoz / İstanbul

Telefon: 0216 434 59 31

 

Villaga Park Country Hotel Havuzu

Villaga Park Country Hotel Havuzu

village park country otel, village park Beykoz, Beykoz village park telefon numarası, village park havuz, village park otel havuz, Beykoz village park pool, Beykoz swimming pool, Beykoz Yüzme Havuzları, İstanbul Beykoz yüzme havuzları, Anadolu Yakası Yüzme Havuzları, Beykoz havuzlar, İstanbul Beykoz havuzlu oteller, Beykoz oteller, İstanbul yüzme havuzu, İstanbul yüzme havuzları, havuz, açık yüzme havuzları istanbul

6.463 Kez Görüntülendi

0 Yorum

Yorum Yap

 

İstanbul Yüzme Havuzları