İstanbul’in yüzme havuzları rehberinde ilçe ve semtlere göre açık ve kapalı yüzme havuzları, aquaparklar, yüzme kursları, havuz firmaları, havuzlu oteller ve spor salonları ile ilgili bilgi bulunmaktadır.

SUADA Club Havuz

Boğazın ortasında güneş ve havuz keyfi yapmak istiyorsanız Suada Club Havuz tam size göre. Kuruçeşme parkındaki iskeleden işletmeye ait teknelerle ücretsiz ulaşım.

Sabah 09.00 – 19.30 arasında havuz hizmeti verilmektedir.

 

Ücretler:

Hafta İçi: 70 TL

Hafta Sonu: 90 TL

İki kıta arasında bir ada…

“Son sistem arıtma üniteleri ve hijyen standartları doğrultusunda donatılmış deniz suyu kullanılan olimpik havuz, yazın tatile gidemeyenlerin alternatif kaçış noktası oluyor.

Bir deniz yatağında güneş ışınları ile bronzlaşıp, localarda tropik içkilerinizi yudumlarken, havada DJ ezgileri ve muhteşem manzara… İki kıta arasında, Boğaz’ın ortasında dünyanın hiç bir noktasında bulamayacağınız ayrıcalıklı bir keyif… Havuz sefası, Suada Club- Galatasaray’ın farklı mutfaklarına ait lezzetleriyle tamamlanıyor. Damak zevkiniz ne olursa olsun mutlaka size hitap edecek bir tat bulacaksınız. Kebap, sushi, italyan, balık ve pek çok lezzet bir arada… İstanbul’un en seçkin markaları G Balık, Suda Kebap ve Fish’in yanı sıra; yaz sezonu süresince 360, Mezzaluna, Itsumi ve Aslan Restaurant tek çatı altında sizlerle.

Suada Club-Galatasaray Adası ile güney adeta İstanbul’a taşınıyor. İbiza, Mikanos ve Bodrum’dakileri aratmayacak partilere imza atan Ada, her saatinde ayrı bir keyif sunuyor. Gündüz İstanbul’un kargaşasından uzaklaşarak, tatil tadında yaşanacak havuz keyfi yerini romantik günbatımı geçişi ile çok özel bir akşam yemeğine bırakıyor. Tekneler, köprüler ve İstanbul silueti ile süslenen doğal dekorasyonu ile bu çok özel tarihi adaya bir tatlı huzur almaya gelenleri çok daha fazlası bekliyor.”

 

SUADA Club Havuz Adres ve İletişim Bilgileri:

Telefon: 0212 263 73 00 | 0212 263 73 33

Web: www.suadaclub.com.tr

 

SUADA Club Havuz 1

SUADA Club Havuz 2

SUADA Club Havuz 3

Suada, İstanbul havuz, İstanbul suada, suada İstanbul, suada havuz, suada havuz fiyat, suada havuz giriş, suada havuz fiyatı 2012, suada havuz fiyatları, suada havuz telefonu, suada nerede, İstanbul suada telefon, İstanbul suada havuz telefon, Galatasaray adası havuz, Galatasaray adası suada havuz, Avrupa Yakası Yüzme Havuzları, Beşiktaş Yüzme Havuzları, Suada Club Havuz, Suada Club Galatasaray Adası

12.164 Kez Görüntülendi

“SUADA Club Havuz” için 2 cevap

 1. Mohammad Hussain Mahmoudi dedi ki:

  Hello, Is it possible to find a job for swimmers there?

  Thank you

 2. TÜMAY KARACA dedi ki:

  Merhabalar,
  Dışarıdan gelen kişiler olarak havuzdan yararlanabiliyor muyuz? (cumartesi ve pazar) Eğer evet ise ücreti de öğrenebilir miyim?
  Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Yüzme Havuzları