İstanbul’in yüzme havuzları rehberinde ilçe ve semtlere göre açık ve kapalı yüzme havuzları, aquaparklar, yüzme kursları, havuz firmaları, havuzlu oteller ve spor salonları ile ilgili bilgi bulunmaktadır.

Hillside City Club Havuz – İstinye

İstinye Park Alışveriş Merkezi içinde yer alan Hillside City Club, New York teraslarının havuz konseptini yansıtan mekanda yazın güneşin keyfini doyasıya çıkartacak, sosyalleşme alanları localarda ise arkadaşlarınızla hoşça vakit geçirebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Havuz içindeki ve teraslardaki locaları, şezlongları sushi ve şampanya barı, Dj eşliğinde havuz başı partileri, jakuziler ve güneşlenme terasları.

Antrenmanlar için kullanılan kapalı havuzun yanı sıra keyif yapabilecek ayrı bir açık havuz.

 

Hizmet Saatleri:

Hafta İçi: 06:45 – 23:00

Hafta Sonu: 08:00 – 21:30

 

Ücretler:

Üye Misafiri (Hafta İçi): 30 TL

Üye Misafiri (Hafta Sonu): 60 TL

Hafta İçi: 50 TL

Hafta Sonu: 85 TL

 

Hillside City Club Havuz – İstinye Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: İstinye Park Alışveriş Merkezi Pınar Mahallesi İstinye Bayırı Caddesi İstinye / İstanbul

Telefon: 0212 367 20 00

Web: www.hillsidecityclub.com

 

Hillside City Club Havuz - İstinye

Hillside City Club, Hill Side City Club, Hillside City Club havuz, Hillside City Club istinye, Hill Side City Club istinye, Hillside City Club havuz istinye, İstinye havuz, istinyedeki havuzlar, Hillside havuz ücretleri, hillside üyelik ücretleri, hillside havuz üyelik ücretleri, hillside havuz fiyatı, hillside havuz üyelik fiyatı, hillside üyelik fiyatı, hillside city club havuz fiyatı, İstanbul havuz, İstanbul havuzlar, istanbuldaki havuzlar, İstanbul yüzme havuzu, İstanbul yüzme havuzları, İstanbul İstinye hill side city club, hillside spor salonu, Avrupa Yakası Yüzme Havuzları, Sarıyer Yüzme Havuzları

7.539 Kez Görüntülendi

“Hillside City Club Havuz – İstinye” için 2 cevap

  1. TÜMAY KARACA dedi ki:

    Merhabalar,
    Dışarıdan gelen kişiler olarak (müşterisi dışında) havuzdan yararlanabiliyor muyuz? (cumartesi ve pazar) Eğer evet ise ücreti de öğrenebilir miyim?
    Teşekkürler

  2. Görkem Çeri dedi ki:

    yıllarca gitmediğim spor salonu kalmadı fakat dün aksam hillsideyi aradım gece saatlerinde bi arkadaş üye misafiri olup havuzu kullanmak 30 dısardan gelmek 50 tl dedi. bende tamam dedim tekirdağdan geldim istanbula normalde aslen sarıyerliydim tekirdağdan buraya geldiğimde karsılastıgım durum ise şöyle oldu arkadas dısardan giris olmadıgını söyledi öncelikle hem içerdeki personele hemde internet sitenize bir düzenleme yapın zaten ben yarın itibari ile sitenizi bütün sosyal medya önünde rezil edicem benim 400k takipcim var yani size zarar vermek icin elimden gelen herseyi yapıcam kafaya cok fena taktım böyle bir saçmalık olamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Yüzme Havuzları