İstanbul’in yüzme havuzları rehberinde ilçe ve semtlere göre açık ve kapalı yüzme havuzları, aquaparklar, yüzme kursları, havuz firmaları, havuzlu oteller ve spor salonları ile ilgili bilgi bulunmaktadır.

Golden Beach Club

Golden Beach Club ziyaretçilerine; beach barda bir yandan müzik dinlerken bir yandan da kokteyllerinizi yudumlayacağınız, güneşlenebileceğiniz, yemyeşil bir ormana sırtını yaslamış, masmavi bir denize yüzünü dönmüş, altın kumlar üzerinde bir alternatif sunmaktadır.

Golden Beach Club doğaseverler için orman yürüyüş alanları, mini golf sahası, bisikletle gezi olanakları, tırmanma, dalış, kano, sörf, beach volley olanakları sunuyor.

Ayrıca 26 ahşap bungalow ve 6 suit odadan oluşan konaklama alanı, snack barı, nostalji restaurantı ve göleti bulunuyor.

Golden Beach is located in Rumelishisari, where the Sea of Marmara and Black Sea meet. There are plenty of activities at Golden Beach including beach volleyball, paddle-boating, a rock-climbing wall, mini-golf course and walking track. Camping Restaurant, Kir Kahvesi, Snack Bar and Beach Bar will keep you hydrated and nourished throughout the day; you can indulge in international dishes or opt for seafood, both are available. Sipping a cocktail as the sun sets is a must at the Beach Bar. Those who choose to spend the night can stay in one of the 26 bungalows or at a boutique hotel. The beach officially opens at 08.00, but does not close, perfect for those who enjoy late-night swims.

 

Golden Beach Club Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: Rumeli Feneri Köyü Marmaracık Koyu Sarıyer / İstanbul

Telefon: 0212 228 10 07

Web: www.goldenbeachclub.net

 

Golden Beach Club

golden beach club Sarıyer, İstanbul golden beach club, Sarıyer plajlar, Sarıyer beachler, İstanbul plajlar, İstanbul beachler, Avrupa yakası plajlar, Golden beach club

1.785 Kez Görüntülendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Yüzme Havuzları