İstanbul’in yüzme havuzları rehberinde ilçe ve semtlere göre açık ve kapalı yüzme havuzları, aquaparklar, yüzme kursları, havuz firmaları, havuzlu oteller ve spor salonları ile ilgili bilgi bulunmaktadır.

Dalia Beach Club

2002 yılından beri İstanbul’luların hizmetinde olan Dalia Beach Club, şehir merkezine yarım saat mesafede Akdeniz’in yemyeşil, kuş ve dalga seslerinden oluşan ortamını Karadeniz’de yaşatıyor.

Günlük yaşamın stresini doğada gidermek isteyenler için, çok özel bir alternatif olan yaz-kış Trekking, kumda özgürlüğü yaşamak için Plaj Voleybolu, denizde ise Sörf yapabilir, kano – deniz bisikleti kullanabilir, sevdiklerinizle Dalia Beach Club’da hoşça vakit geçirebilirsiniz.

 

Giriş Ücretleri:

Hafta İçi: 20 TL

Hafta Sonu: 30 TL

 

Dalia Beach Club Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: Kilyos Yolu Üzeri, Dalyan Mevkii Demirciköy – Kilyos – Sarıyer / İstanbul

Telefon: 0212 204 01 69 | 0212 204 03 68

Web: www.clubdalia.com

 

In Dalia you can relax and get rid of your stress in an amazing scene of nature by Trekking, playing beach volleyball or surfing in the sea with your loved ones. Entertaintment and fun
in Dalia is waiting for you.

 

Dalia Beach Club 1

Dalia Beach Club 2

dalia beach, dalia beach club, İstanbul beach, İstanbul plaj, İstanbul beachler, İstanbul plajlar, kilyos beachler, kilyos plajlar, kilyos denize girilebilecek yerler, istanbulda denize girilebilecek yerler, dalia beach club İstanbul, dalia beach giriş fiyatı, dalia beach telefon numarası, Sarıyer beachler, İstanbul beachler plajlar, Avrupa Yakası Yüzme Havuzları, Sarıyer Yüzme Havuzları

10.233 Kez Görüntülendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Yüzme Havuzları