İstanbul’in yüzme havuzları rehberinde ilçe ve semtlere göre açık ve kapalı yüzme havuzları, aquaparklar, yüzme kursları, havuz firmaları, havuzlu oteller ve spor salonları ile ilgili bilgi bulunmaktadır.

Mayadrom Sports Center Etiler Havuz

Kapalı havuzdan kış ve yaz aylarında yararlanabilir, stil yüzme dersleri alabilir, vücudunuzu suyun rahatlığıyla forma sokabilirsiniz. Yazın güneşlenme terasında bronz bir tene kavuşurken ve arzu ettiğiniz taze meyve suyunuzu yudumlarken kendinizi daha da iyi hissedeceksiniz. Gün batımında çimenlerin üzerinde yapılan Yoga dersi ile tüm yorgunluğunuz ve stresinizden arınacaksınız. Havuzdan ya da diğer aktivitelerinden yararlanmak için üye olmanız yeterli.

 

Çalışma Saatleri:

Hafta İçi: 07:00 – 22:30

Hafta Sonu: 08:00 – 20:00

 

Mayadrom Sports Center Etiler Havuz Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: Arnavutköy Yolu Deniz Sokak No:16 / Etiler / İstanbul

Telefon: 0212 352 32 00

Web: www.mayadromsports.com

 

Mayadrom Sports Center Etiler Havuz

mayadrom sport center, İstanbul spor merkezleri, İstanbul spor merkezi havuzları, İstanbul havuzlu spor merkezleri, mayadrom havuz, mayadrom sports telefon, mayadrom sports center etiler, mayadrom etiler havuz, mayadrom sports center etiler telefon, etiler yüzme havuzu, etiler kapalı yüzme havuzu, Avrupa Yakası Yüzme Havuzları, Beşiktaş Yüzme Havuzları

4.606 Kez Görüntülendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Yüzme Havuzları