İstanbul’in yüzme havuzları rehberinde ilçe ve semtlere göre açık ve kapalı yüzme havuzları, aquaparklar, yüzme kursları, havuz firmaları, havuzlu oteller ve spor salonları ile ilgili bilgi bulunmaktadır.

Beykent Üniversitesi Yüzme Havuzu

25 m. uzunluğunda yarı olimpik ölçülerde olan yüzme havuzu üniversite öğrenci ve personelinin kullanımına açıktır.

 

Beykent Üniversitesi Yüzme Havuzu Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: Beylikdüzü Yerleşkesi Büyükçekmece / İstanbul

Tel: 0212 444 1997

 

Beykent Üniversitesi Yüzme Havuzu, İstanbul Beykent Üniversitesi Yüzme Havuzu, İstanbul Yüzme Havuzu, Yüzme Havuzu, Beykent Üniversitesi Yüzme Havuzu Adresi, Beykent Üniversitesi Yüzme Havuzu Telefonu, İstanbul üniversite havuzları, üniversite havuzları, Büyükçekmece Yüzme Havuzları, Avrupa Yakası Yüzme Havuzları, istanbul kapalı yüzme havuzları, kapalı yüzme havuzu istanbul

13.843 Kez Görüntülendi

“Beykent Üniversitesi Yüzme Havuzu” için 5 cevap

 1. Mustafa Kaan Gürbüz dedi ki:

  Spor tesislerinden yalnızca Beykent Üniversitesi öğrenci ve çalışanları yararlanabilirler. Bu nedenle spor salonu, yüzme havuzu gibi tesislere girişte sizden istendiğinde kimliğinizi göstermeniz gerekmektedir. Spor tesisinde yer alan yarı olimpik yüzme havuzu hafta içi beş gün öğrencilerin kullanımına açıktır.

 2. Şahin Yakut dedi ki:

  Esenyurt tarafında ikamet etmekteyim. İstanbul Üniversitesinde öğretim üyesiyim. Havuzunuz dışarıdan kullanıma açıksa fiyat ve kullanım bilgisi alabilir miyim?

 3. sergen turhan dedi ki:

  havuz için fiyat ve seans bilgileri alabilirmiyiz

 4. aykut seçkin dedi ki:

  Havuzunuz dışarıya acıkmıdır acıksa fiyatlarını ogrenebilirmiyim ?

 5. Serdar Şenkaya dedi ki:

  Eşimin dizlerindeki rahatsızlığına doktorumuzun önerisi için yüzme havuzu arayışındayız. Havuzunuz dışarıya açık ise ücretlerini öğrenebilirmiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Yüzme Havuzları