İstanbul yüzme havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Menü

Yakacık Yüzme Kursu

2.144 Kez Görüntülendi

İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce işletilen Kartal Yakacık Yüzme Havuzu yarı olimpik standartlardadır (12,5 metre en ve 25 metre boy). 5 kulvarın yer aldığı Yakacık Yüzme havuzunda, yüzme kurslarını izleyebildiğiniz 550 seyirci kapasiteli bir tribün de yer almaktadır.

Yaz-kış belirli bir sıcak aralığında tutulan ve ozonlu sistemle temizlenen Kartal yüzme havuzunda duş ve soyunma kabinlerinin yer aldığı soyunma odaları bulunmaktadır. Tesiste, yüzme severler için kafeterya ile ücretsiz otopark imkanı da mevcuttur.
Yüzme müsabakaları ile Kartal Belediyesi vs. yaz spor okulları bünyesinde yüzme kurslarına ev sahipliği yapan tesise ulaşım için 21K No’lu Kadıköy- Kurfalı mahallesi otobüslerini kullanabilirsiniz. Ayrıca pek çok Kartal dolmuş ve otobüsleri (132S-Yenidoğan, 132C- Sultanbeyli, 134-UK-YK, 131V) ve Uğur Mumcu Mahallesi vasıtaları (16U-Harem, 17S-Bostancı, 21U-Kadıköy, 132U-Perpa)’da yakından geçmekte.

Yakacık Yüzme Kursu İletişim Bilgileri:

Adres: Zeytinlik Caddesi Sezai Sokak  / Yavacık / İstanbul
Telefon: 0216 377 89 69

Yakacık Yüzme Kursu

Yakacık Yüzme Kursu

Yakacık Yüzme Kursu

2.144 Kez Görüntülendi

0 Yorum

Yorum Yap

 

İstanbul Yüzme Havuzları