Hidayet Türkoğlu Spor Okulları Yüzme Havuzu

 

2011 Eylül ayı itibariyle aktif hale gelmiş olup, faaliyetlerini çocuk, genç ve yetişkin gruplara yönelik dersleriyle sürdürmekte olan Hidayet Türkoğlu Spor Okulları Ümraniye’de bulunmaktadır.

Hidayet Türkoğlu Yüzme Havuzu haftanın belli günleri ve belli saatlerinde sadece kadınlara özel hizmet sunmaktadır.

Hidayet Türkoğlu Yüzme Havuzu İletişim İçin TIKLAYIN !

ÇOCUKLAR İÇİN YÜZME
            Gelişim çağındaki çocuklarımızın potansiyel enerjileri çok fazladır ve bu enerji mutlaka boşaltılmalıdır. Aksi taktirde çocukta patolojik rahatsızlıklar baş gösterir. Hiperaktivite tedavisinin en büyük destekçisi çocukların hareketli yaşam tarzlarıdır. Maalesef kalorisi yüksek gıdaların tüketilmesi sebebi ile de çocuklarımızın kilo alması kaçınılmazdır. Hem vücut sağlıklarının hem de ruhsal yapılarının kalitesi için ağır olmayan sporlar yapmak en iyi çözümdür ve yüzme bu amaçla biçilmiş kaftandır.

            Çocuklar için organize ettiğimiz yüzme kursları ile minikler, hem yüzme öğrenir hem de yetenek taramasından geçerler. Yüzme kursu sayesinde olimpik sporcu olma fırsatı yakalarlar. Kulübümüz bünyesinde 3-5 yaş arası minikler için yüzme alıştırma eğitimi ve 6-14 yaş aralığında çocuklar için yüzme kursu organize ediyoruz. Yüzme sporunu çocuk gelişimi için en iyi araç olarak kullanmaya gayret ediyoruz.
YETİŞKİNLER İÇİN YÜZME
            Yetişkinlerin yüzme kursuna gelmeleri için genel olarak iki tane ana sebepleri oluyor. Bunlardan bir tanesi; öğrenim amaçlı, diğeri ise; sağlık amaçlıdır. Son yıllarda hareketsiz yaşam tarzından kaynaklanan kilo alma veya omurga problemleri yüzünden yüzmeye gelen erişkin sayısında gözle görülür oranda artış yaşanmakta. Şehrin ve iş yaşamının stresini üzerimizden atmak için ‘su’ en iyi ilaçtır. Su toprak gibidir, vücutta biriken elektriği alır. Kilo vermek için en iyi aktivite yüzmektir. Yüzme; en çok kalori yakan spordur ve bel, boyun fıtığı rahatsızlıkları için bilinçli birçok doktor hastalarına yüzmeyi tavsiye ediyor.

            Gerek yüzme öğrenmek gerekse de yüzme tekniğinizi geliştirmek için profesyonel destek alınmasını tavsiye ediyoruz. Bu nedenle yetişkinler için yüzme kursuna kayıt yaptıracağınız kulübün çalışmalarını yerinde incelemeniz önemlidir. Eğitim için üye olacağınız yüzme kulübüne titizlikle karar vermeniz gerektiğini unutmayınız.

 

ÖZEL YÜZME DERSİ
            Yüzme eğitiminde her ne kadar grup dinamiğinden yana olsak da bazı hallerde özel yüzme dersi alınmasını tavsiye ediyoruz. Şayet çok ciddi su korkunuz varsa özel yüzme dersi alın. Çünkü grup yüzme eğitiminde kendinizi baskı altında hissedersiniz. Bu durum sizin motivasyonunuzu iyice düşürür. Yakın bir tarihte planlanmış bir tatil programınız varsa veya evlenip balayına gidecekseniz özel yüzme dersi alabilirsiniz. Böylece tatilinizi daha kaliteli geçirebilirsiniz. Yukarıda saydığımız gerekçelerin dışında özel yüzme dersi almanıza gerek olmadığını hatırlatmak isteriz.
            Ortalama 8 seanstan oluşan birebir özel yüzme dersi ise su korkunuzu yenebilir, su üzerinde kalabilir hatta can güvenliğinizi sağlayabilecek seviyeye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Unutmayın; eğitim bireysel olarak değerlendirilir. Yani grup halinde yapılan yüzme kursuna da gitseniz, birebir özel yüzme dersi de alsanız ne kadar zamanda neticeye ulaşacağınız size bağlıdır. Çabanızı ve hayalinizi gerçekleştirmek için referans sahibi profesyonel yüzme eğitmenlerinden destek almanızı tavsiye ederiz.

Hidayet Türkoğlu Yüzme Havuzu İletişim Bilgileri:

Adres: Tatlısu Mahallesi Akdağ Caddesi No:61 Şerifali /Ümraniye / İSTANBUL
Telefon: (0216) 313 03 19

Hidayet Türkoğlu Yüzme Havuzu 3

Hidayet Türkoğlu Yüzme Havuzu 2

10 Yorumlar

 
 1. Burak KÖKSAL dedi ki:

  Merhaba benim bilgi almak istediğim konu aile olarak havuzu kullanabilmemiz mümkün mü?veya bu şekilde hizmet veren bir tesisiniz mevcut mu?

  • Serdar Uçan dedi ki:

   Maalesef çocuk ve yetişkin yaş gruplarının saatleri ayrı olduğundan ve yoğunluk sebebi ile aile kullanımı konusunda yardımcı olamıyoruz.

 2. zeynep dedi ki:

  Havuz için 20:00 21:30 arası servis varmı ???

 3. Ayşe dedi ki:

  Bu bilgileri güncellemelisiniz. İlgililerle görüştüm, bu yazdıklarınızdan çok farklı. Lütfen doğru bilgi paylaşalım, insanları yanlış yönlendirmeyelim. Hayırlı günler.

  • Serdar Uçan dedi ki:

   Gecikme için özür diliyoruz. Gerekli güncelleme işlemi için en kısa zamanda çalışma yapılacaktır.
   (0216) 313 03 19 numaralı hattımızdan mesai saatleri içinde destek alabilirsiniz.
   İlginize teşekkür ederiz.

 4. Ali yılmaz dedi ki:

  Telefonla aramanızı ve şartlar uygunsa deneme dersine gelme isteriz 0544 817 74 00

  • Serdar Uçan dedi ki:

   (0216) 313 03 19 numaralı hattımızdan mesai saatleri içinde destek alabilirsiniz.
   İlginize teşekkür ederiz.

 5. Mehmet Savaş dedi ki:

  3-5 yaş yüzme alıştırma eğitimleriniz hangi günlerde olmaktadır ve aylık fiyatı ne kadardır?
  Teşekkürler

 6. Fatih dağhan dedi ki:

  Merhaba 12 yaş çocuklara fiyat kaç olur ??

 

Yorum yaz

  

Etiketler: , , , , ,

 
 
 
 

Son Yorumlar

Selahattin Köroğlu

15 yaşındaki oğlum ve 8 yaşındaki kızım için yüzme ... devamı>>

YALÇIN ATEŞ

Merhaba, Telefon numaralarınız cevap vermiyor nasıl ... devamı>>

Arzu Demirci

Merhaba. İBB calisaniyim. Zeytinburnunda ikamet ediyorum. ... devamı>>

Firma Ekle

Firma Adı

Firma Yetkili

Firma Tel

Firma Adres

Proje UygulamaEskişehir Web Tasarım

0222 220 03 77
İstiklal Mh. Porsuk Blv. No:47/3


Copyright © 2014 - 2018 İstanbul Yüzme Havuzları | İstanbul Havuz Rehberi | İstanbul Havuzlar . Tüm Hakları Saklıdır.