Burç Beach Club

 

Hayalini kurduğunuz güney sahilleri Burç Beach Kilyos ile yanı başınıza geliyor. Vakitsizlikten ertelenen tatil planlarına eşsiz bir alternatif sunan BURCBeach, Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği’nin bir işletmesidir.

2001 yılından beri Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Sarı tepe Kampusu’nda faaliyet gösteren BURCBeach kaliteli hizmet anlayışı ile günümüzün en gözde mekânlarından biri ve İstanbul’un merkezine sadece yarım saat uzaklıkta bulunmaktadır.

Burç Beach Club İletişim İçin TIKLAYIN !

Muhteşem kumsalı ve 1400 m2 Güneşlenme terası 200 kişi kapasiteli Cafe/Bar’ı, balıkçı restoranı ile sabah saatlerinden gün batımına kadar günde yaklaşık 2.000 kişiyi ağırlamaktadır.
BURCBeach Kilyos´ta kite board, katamaran, wind surf gibi su sporlarının yanı sıra beach volley ve beach soccer imkânlarından da yararlanılabilir.
BURCBeach Kilyos´ta, plaj malzemelerinin bulunduğu mağaza, 650 araba kapasiteli otopark, şezlong, hasır şemsiye, yastık, duş ve kabinler misafirlerin hizmetine sunulmaktadır.
BURCBeach Kilyos’ta, Hafta sonu gün batımı partileri ve Beach volley şampiyonası gibi büyük organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktadır.
Özellikle Boğaziçi Üniversitesi’ne destek misyonunun bir parçası olarak benzerlerinden ayrılan BURCBeach, Boğaziçi camiası ve misafirleri için Kilyos kampusunu cazip hale getirmek amacıyla sahilin doğal yapısı bozulmadan hayata geçirilmiş bir projedir.
Gelirleri ile Boğaziçi Üniversitesi´ne kaynak yaratan BURCBeach, her gün 09.00 – 21.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Ücretler:

Hafta İçi:
BÜMED Üye: 20 TL

Misafir: 30 TL
Boğaziçi Üniversitesi Mezun: 30 TL
Hafta Sonu:
BÜMED Üye: 300 TL

Misafir: 40 TL
Boğaziçi Üniversitesi Mezun: 40 TL
Boğaziçi Üniversitesi Mensubu: 10 TL
Burc Beach is a nice sandy golden beach with very clean and shallow water for a 100 m.
Burc Beach is located in Kilyos which is 15 km. from Istanbul city center to the north. The beach is a club owned by alumni Bogazici University and accept guests too. You can enjoy a good crowd of a thousand in the weekends .
Burc beach is a 1 km-long sandy beach up at Kilyos, This is the spot to really get your teeth into some summer sports like kite-boarding, catamaran sailing, beach volleyball, football, windsurfing, and surfing. Also they are hosting the Kiteboardpro World Tour every year.
BURC Beach is one of the most famous beaches located along the Black Sea coast and belongs to Bogaziçi University. With its seemingly never-ending seashore, decorated with beach umbrellas, a beach bar and beach-goers partaking in water-sports of all kinds, BURC will make you feel miles and miles away from the city.

 Burç Beach Club İletişim Bilgileri:

Adres: Kilyos Yolu Üzeri, Gümüşdere Mevkii
Telefon: 0212 203 02 36
Web: http://www.bumed.org.tr/

Burç Beach Club 1 Burç Beach Club 2 Burç Beach Club 3

 

Etiketler: kilyos beacler, Boğaziçi üniversitesi burç beach, BURCbeach, bü burç beach, İstanbul beachler, İstanbul plajlar, İstanbul burç beach, İstanbul kilyos burç beach, kilyos plajlar, burç plaj İstanbul, bü kilyos beach, bü kilyos plaj, bümed plaj, bümed beach, Boğaziçi üniversitesi beach, burç beach club

0 Yorum

 

Yorum yaz

  

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

 
 
 
 

Son Yorumlar

Selahattin Köroğlu

15 yaşındaki oğlum ve 8 yaşındaki kızım için yüzme ... devamı>>

YALÇIN ATEŞ

Merhaba, Telefon numaralarınız cevap vermiyor nasıl ... devamı>>

Arzu Demirci

Merhaba. İBB calisaniyim. Zeytinburnunda ikamet ediyorum. ... devamı>>

Firma Ekle

Firma Adı

Firma Yetkili

Firma Tel

Firma Adres

Proje UygulamaEskişehir Web Tasarım

0222 220 03 77
İstiklal Mh. Porsuk Blv. No:47/3


Copyright © 2014 - 2017 İstanbul Yüzme Havuzları | İstanbul Havuz Rehberi | İstanbul Havuzlar . Tüm Hakları Saklıdır.