Ata Yüzme Kursu

 

İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar yetişkin yüzme kursu faaliyetlerimiz Burhan Felek Galatasaray Yüzme Havuzu tesislerinde devam etmektedir. Yetişkin yüzme eğitimleri bire bir özel yüzme dersi veya 5-6 kişiden oluşan grup yüzme dersleri şeklinde yapılmaktadır. Grup yüzme dersleri bay- bayan karmadır.

Ata Yüzme Kursu Detaylı Bilgi İçin TIKLAYIN!

Ata Yüzme Spor Kulübü İstanbul Anadolu Yakasında yetişkinlere ve çocuklara yüzme kursu ve özel yüzme dersleri veren profesyonel yüzme okuludur. İstanbul yüzme kursları faaliyetlerini Üsküdar Burhan Felek Yüzme Havuzu, Kartal Yakacık Yüzme Havuzu, Maltepe Yüzme Havuzu ve Ataşehir yüzme havuzlarında sürdüren yüzme kulübü yüzme çalışmalarını yaz ve kış olmak üzere devam ettirmektedir.
Yüzme kursları aylık üyelikler şeklindedir, tek günlük giriş yoktur. Yüzme bilen yetişkinler ve çocuklar aylık üyeliklerden faydalanarak spor amaçlı tesislerimizde yüzebilir teknik yüzme çalışmalarımıza dahil olabilirler.
Yetişkin ve çocuk yüzme kursları pedagoji gereği farklı zamanlarda yapılmaktadır. Çocuk ve yetişkin yüzme kursu üç istasyondan oluşmaktadır. Bireylerin yüzme seviyeleri ve yaş grupları organize edilerek eğitim planlaması yapılmaktadır. Bu istasyonlar kursa yeni başlayanlar, orta seviyede olanlar ve ileri yüzme antrenmanlarının yapıldığı istasyonlardır. Her istasyonda bir eğitmen söz konusudur. Bu istasyonlarda eğitim alan her bir çocuk baş antrenörün takibindedir.
Size En Yakın Yüzme Havuzu Hangisi?
Üsküdar Yüzme Havuzu
Ataşehir Yüzme Havuzu
Maltepe Yüzme Havuzu
Kartal Yüzme Havuzu
Yakacık Yüzme Havuzu
Tüm havuzlar ve kurslar hakkında detaylı bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Ata Yüzme Kursu İletişim Bilgileri:

Adres: Cumhuriyet Mah. Akdağ Zeytinlik Cad. Seza Sok. No: 2 İTO SPOR Kompleksi YAKACIK YÜZME HAVUZU – YAKACIK / İSTANBUL
Telefon: 0537 938 73 32

Ata Yüzme Kursu Eskişehir

Ata Yüzme Kursu Eskişehir

Ata Yüzme Kursu Eskişehir

Ata Yüzme Kursu Eskişehir

Ata Yüzme Kursu Eskişehir

Anadolu yakası yüzme kursu, İstanbul yüzme kursları, Anadolu yakası yüzme kursları, İstanbul yüzme kursu, üsküdar yüzme kursu, üsküdar yüzme kursları

0 Yorum

 

Yorum yaz

  

Etiketler: , , , , ,

 
 
 
 

Son Yorumlar

Selahattin Köroğlu

15 yaşındaki oğlum ve 8 yaşındaki kızım için yüzme ... devamı>>

YALÇIN ATEŞ

Merhaba, Telefon numaralarınız cevap vermiyor nasıl ... devamı>>

Arzu Demirci

Merhaba. İBB calisaniyim. Zeytinburnunda ikamet ediyorum. ... devamı>>

Firma Ekle

Firma Adı

Firma Yetkili

Firma Tel

Firma Adres

Proje UygulamaEskişehir Web Tasarım

0222 220 03 77
İstiklal Mh. Porsuk Blv. No:47/3


Copyright © 2014 - 2018 İstanbul Yüzme Havuzları | İstanbul Havuz Rehberi | İstanbul Havuzlar . Tüm Hakları Saklıdır.