İstanbul yüzme havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Menü

Akademi Yüzme Kursu

7.388 Kez Görüntülendi

Özel yüzme dersleri yetişkinler ve çocuklar için bireye göre birebir olarak karşılıklı uygun gün ve saat planlaması yapılıp ona göre program hazırlanmalıdır. Özel yüzme dersi programı hazırlarken kursiyerin yüzme kursu için ayırabileceği zaman çok önemlidir. Özel yüzme dersleri sıklığı mümkünse gün aşırı olarak planlanmalı, en az haftada 2 gün olmalıdır.

Özel yüzme dersi verecek olan eğitmen kursiyer ile dersten önce mutlaka konuşmalı ve kursiyerin su fobisi (su korkusu) olup olmadığını öğrenmeli eğer su fobisi varsa önce bunu yenmek için çalışmalar yapmalıdır. Planlanan dersler dahilinde kursiyerin durumu da göz önünde tutularak çalışmalara devam edilmelidir. Verilen yüzme eğitiminin verimini ve kalitesini arttırmak için derslerde devamlılık çok önemlidir.
Sakatlanma riskinin en az olduğu sporlardan biri olan yüzme sporu aynı zamanda hayat kurtarmaya yönelik tek spor dalı diyebiliriz.
Çalışma hayatının yoğunluğundan fırsat bulamayanlar, yüzmek için zaman yaratamayanlar, grup yüzme derslerine katılamayanlar, grup derslerinde istediği verimi alamayanlar veya su korkusu olanlar, panik atak yaşayanlar özel yüzme dersleri ile bu sorunları aşabilirler ve yüzmeyi en iyi şekilde öğrenebilirler.
8 Saatten oluşan özel yüzme dersi paket fiyatımız 700 TL’dir.
Paket almadan 1 saatlik özel dersi ücretimiz 100 TL’dir.

Akademi Yüzme Kursu İletişim Bilgileri:

Adres: Balmumcu Mahallesi Gazi Umurpaşa Sokak No:26 / Beşiktaş / İstanbul
Telefon: 0553 545 42 22 | 0532396 77 14

Akademi Yüzme Kursu 1

Akedemi Yüzme Kursu

7.388 Kez Görüntülendi

1 Yorum Yapılmış

  1. merdümgiriz dedi ki:

    kadın erkek ayrı bölümleri var mı?

Yorum Yap

 

İstanbul Yüzme Havuzları